Kamera Güvenlik Sistemleri

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Güvenlik kamerası sistemlerinde kurulum öncesi ücretsiz keşif ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemi, evinizi, işyerinizi, davetsiz misafirlere karşı korumak, evinizde, işyerinizde koruma altındaki bölgeler ihlal edildiğinde sizlere bilgilendirme göndermeyi amaçlayan sistemlerdir.

Gelişmiş Hırsız Alarm Sistemleri ile Mobil uygulamalar üzerinden evinizi / işyerinizi dünyanın neresinde olursanız olun takip edebilir. Olumsuz durumlarda bildirimler alabilirsiniz.

Modem Kurulum Hizmetleri

Kablolama dahil tüm modem kurulum hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Evinize, iş yerinize gelerek modeminizi kuruyor, bağlantı sorunlarınızı gideriyoruz. Kablolu kablosuz her türlü modem kurulum hizmetleri verilmektedir. İnternet bağlantı sorunlarınız çözülmektedir. Yedek modem ve diğer ekipmanlarla gelinir, arızanız tam olarak tespit edilir.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemlerini toplu sitelerinize ve apartmanlarınıza, her daireye 1 adet çanak anten kurulması yerine sizlere tek sistem üzerinden ortak anten kurup, tek merkezden tüm dairelere yayın hakkı sunuyoruz. Böylelikle binanızda ve sitenizde çanak anten tarlası ortadan kalkıyor ve görüntü kirliliği ortadan kalkıyor. Merkezi uydu sistemleri HD, 4K, 3D yayınlarını desteklemekle beraber aynı zamanda güvenlik kamera sistemlerini de desteklemekle birlikte tüm yayınları size 4K yüksek çözünürlükte aktarmaktadır.

Bireysel Uydu Sistemleri

Bireysel uydu sistemleri tekil kişi ve/veya ailelere hitap etmektedir. Uygun yere (çatı, balkon) konumlanacak bir veya daha çok sayıda çanak anten ve uydu alıcıları sayesinde yayınlar alınıp televizyonunuzdan izlenebilir.

Bireysel uydu (çanak) anten sistem kurulumu, bakım ve arızalarınızda uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile en uygun yayın kalitesini garanti ediyoruz.

Çanak anten kurulumu, sinyal yok arızası gibi talepleriniz için bize ulaşın.

Bilgisayar Servisi

Bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, Ekran Kartı, Ram bellek, Harddisk, Monitör vb.) elemanların bozulması yada Yazılımsal (İşletim sisteminin çökmesi, verimli çalışmaması, virüs bulaşması vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinde anında yada kendi servis bünyemizde en hızlı ve planlı şekliyle arızanın onarım ve tamiri, onarımı mümkün olmayan durumlarda sizlerin onayı doğrultusunda arızalı parçanın yenisi ile değişimi yapılarak arızanın giderilmesi ve iş akışınıza kaldığınız yerden devam etmenizi kapsamaktadır.