Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemlerini toplu sitelerinize ve apartmanlarınıza, her daireye 1 adet çanak anten kurulması yerine sizlere tek sistem üzerinden ortak anten kurup, tek merkezden tüm dairelere yayın hakkı sunuyoruz. Böylelikle binanızda ve sitenizde çanak anten kalabalığı ortadan kalkıyor.

Merkezi uydu sistemleri HD, 4K, 3D yayınlarını desteklemekle beraber aynı zamanda güvenlik kamera sistemlerini de desteklemekle birlikte tüm yayınları size 4K yüksek çözünürlükte aktarmaktadır.

Merkezi uydu sisteminin sizler için avantajları nelerdir ?

Merkezi uydu sistemi, türksat, hotbird, digitürk, dsmart, tivibu, filbox gibi ücretli ve ücretsiz platformların sinyallerini tek merkezden dairelerinize aktarır, böylece sizler bu saydıklarımızdan her hangi birini izlemek istediğinizde evinizdeki sinyal kablosuna hangisini bağlarsanız o çalışmaktadır.

Mesela digitürke abone olacaksınız diyelim, digitürk servisi eviniz eve geldiğinde hiçbir teknik işlem yapmadan sadece uydu alıcısını televizyonunuza bağlar ve yayını size sorunsuz verir. Buda sizi hem ek maliyetlerden kurtarır hem de kablo kirliliğinden kurtarır.

Apartman ve site yönetimlerinin avantajları nelerdir ?

Binanın dış cephesindeki kablo kirliliği derdinden kurtulan yönetim, apartmandaki uydu sorunları ile uğraşmak yerine daha önemli başka işler ile ilgilenir ve bu önemli yük yönetimin sırtından kalkmış olur.

Ayrıca yönetimin yaptıracağı merkezi ortak anten sistemi sitenin de değerine değer katmaktadır.

Merkezi uydu sistemi dolaylı yoldan çatılarınızın da zarar görmesini engellediğinden dolayı sizleri başka ekstra masraflardan da kurtarır, çatınızın veya dış cephe montalamalarınızın daha uzun ömürlü olmasına sebep olur.

Merkezi ortak uydu sistemi nedir ?

Merkezi uydu sistemi apartmanınızın yada sitenizin yayınlarının tek merkezden verilmesidir. Örneğin apartmanınızda 40 daire var, bu 40 dairenin yayınlarının çatıdaki 1 adet çanak antenden tüm dairelere ulaştırılmasıdır.